Informace a přihláška

Přihláška na paintballový tábor:
PřihláškaVytiskněte si dokumenty PDF:

Užitečné informace k jednotlivým turnusům (odjezd, adresa tábora a další):

Podolí I, 1. turnus

Podolí I, 2. turnus

Podolí I, 3. turnus

Podolí I, 4. turnus

Podolí I, 5. turnus


Posudek o zdravotní způsobilosti a Čestné prohlášení samostatně k vytištění (je již součástí předchozí Informace k jednotlivým turnusům):

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte
a Čestné prohlášení
(bezinfekčnost)

Podmínky pobytu dítěte na táboře:

Smluvní podmínky

Pokud potřebuje pro Vašeho zaměstnavatele naši fakturu, vyplňte prosím formulář
Požadavek na fakturaci.

O táborovém pořadateli

Spolek Eldorádo z.s. organizuje letní tábory, kratší akce pro děti během podzimních a jarních svátků a v neposlední řadě též akce pro předškolní děti a jejich rodiče.

Kromě paintballového tábora, pořádáme také další typy letních táborů pro aktivní a samostatné děti, které ocení každodenní možnost volby z připravených různorodých aktivit a zároveň prožijí tradiční dětský tábor.

Letošní tábor s paintballem najdete na Paintballový tábor

V menší míře je možné hrát paintball také na většině našich táborů pro děti 6-15 let. Probíhají souběžně s paintballovým táborem. Klasický, cyklistický, dobrodružný, keramický, sportovní a další tábory najdete na stránkách www.tabor-sopka.cz v sekci Letní tábory. V nabídce jsou turnusy tábora Doubí začátkem prázdnin, 1 turnus tábora Trhová Kamenice začátkem srpna a turnusy v srpnu v táboře Nová Paka. A hlavně tábor v Podolí I, kde probíhají všechny paintballové tábory

Je běžné, že jeden ze sourozenců je na táboře kvůli paintbalu, ale druhého nezajímá nebo ještě není na něj dost velký. Není pro ně problém jet na stejné místo a přitom se každý může věnovat své oblíbené činnosti.

paintballový tábor 2011

Jak přihlásíte své dítě na tábor

 • Nejrychlejší a nejspolehlivější cestou je vyplnit formulář elektronické přihlášky. Pokud vyplníte všechna požadovaná políčka a stisknete tlačítko Odeslat, dostanete okamžité vyrozumění, že Vaši přihlášku evidujeme.

 • Poté Vaši přihlášku zkontrolujeme a obratem odešleme na Váš e-mail Potvrzení o přijetí Vašeho dítěte na náš tábor. Součástí tohoto potvrzení je přehled všech údajů, které jste napsali do formuláře přihlášky. Nic nemusíte posílat klasickou poštou.

 • Platba tábora (stačí záloha 1.000 Kč) je vyžadována do 10 dní od potvrzení přihlášky. Tuto dobu pro Vaše dítě rezervujeme místo.

 • K vybranému turnusu získáte podrobné informace (odjezd/příjezd, adresa tábora, bankovní spojení, doporučené vybavení atd.) - stáhněte si příslušné Informace zde na stránce v pravém sloupci. Každý turnus má své vlastní.

  Spolu s informacemi získáte také formulář Prohlášení rodičů (tzv. Bezinfekčnost) a formulář Posudku o zdravotní způsobilosti dítěte - ten musí vyplnit ošetřující lékař Vašeho dítěte.

  Bez tohoto vyplněného dokumentu nemůžeme Vaše dítě na tábor přijmout. Přijatelné jsou též originály obdobných posudků pro lyžařský výcvik, školu v přírodě apod., platné v době tábora
  (platnost je vždy 2 roky od jejich vydání). Váš originál Vám na konci tábora vrátíme. 

 • Pokud potřebuje pro Vašeho zaměstnavatele naši fakturu, vyplňte prosím formulář Požadavek na fakturaci.

O programu

Vlastnímu paintballu je věnována 50 % táborového času, většinou dopoledne. Odpoledne může být už velké horko, je pak lepší se jít koupat nebo zkusit jinou zábavu - sport a další soutěže. Paintballové hry probíhají v odlehlém lese s vysokými stromy a bujným porostem. Je v něm dost přírodních úkrytů a zábran, které tě ochrání před sprškou paintballových kuliček. A co je hlavní - nejsou v něm "civilisti" - zbloudilí turisté.

Výborně se také dá paintball hrát během putovního tábora, kam se většinou odchází na dva až tři dny, to znamená s přespáním na jednu až dvě noci.

Na většinu her se rozdělíme na dva rovnocenné týmy. Každý z týmů má své stanoviště, z kterého vyráží na soupeře. Například mu chce ukrást vlajku, zajmout jejich velitele nebo je rovnou všechny zneškodnit. Her je velké množství a nikdy se neopakují, ani není dopředu znám vítěz, neboť se zlepšují schopnosti jednotlivých hráčů a týmová spolupráce.

Paintballový tábor je hodně o adrenalinu, ale spolu se vzrušující atmosférou bojů, zažije každý hráč uspokojení ze svého zážitku. Přitom na to není sám, podobné pocity mají i všichni jeho spoluhráči a protihráči.

Starší děti ze souběžně probíhajících táborů se každé dopoledne věnují volitelným činnostem a aktivitám. Účastní se ho všechny děti zhruba od 9 let, pokud se ovšem nevěnují své příplatkové aktivitě (koně, keramika, kolo, paintball apod.). Děti mají na výběr ze sportovních a tvořivých aktivit - se sloganem "Sestav si sám svůj program".

Kromě paintballu mají děti svůj oddílový program, případně se účastní společných akcí celého tábora. Oblíbené jsou diskotéky, soutěžní večery a sportovní zápolení.

paintballovy-tabor-sopka-eldorado tabor-sopka-eldorado tabor-sopka-eldorado

Cena

Cena zahrnuje celodenní stravu a pití, nepřetržitý dozor, zdravotní zabezpečení, včetně zdravotního materiálu, léků a regulačních poplatků, drobné ceny a sladkosti v soutěžích, programové aktivity (vodácké výlety, tanec ...), táborovou pouť, tombolu a další atrakce a jiné nutné i méně nutné výdaje pro pestrý program. 

Základní cena nezahrnuje dopravu z Prahy a z Plzně (z Plzně ji zajišťujeme pouze na 3. turnus v Podolí I). Společná autobusová doprava z Prahy a Plzně je možná za příplatek 280 Kč, dohromady za obě cesty, případně 180 Kč za jednu cestu.

V ceně rovněž není pojištění dítěte, pojistěte dítě dle svého uvážení.

Podolí I v jižních Čechách u Písku.

Tábor je situován uprostřed lesů. Koupání v rybníku, sousedícím s táborem, a v menším bazénu. Ubytování ve srubech, WC a sprchy jsou společné.

Pro paintball slouží kromě okolních rozsáhlých lesů hlavně naše špičkové paintballové hřiště s přírodními překážkami a dominantní patrovou stavbou.

Další informace

Napište nám svůj dotaz, nebo připomínku do dolního formuláře nebo využijte kontakty na pořadatele Eldorádo z.s.